www.kvant.sk
„Laserová technika“
www.lasery.sk
 
 

Laserové ochranné okuliare

Model CTL-2100

Pamätajte! Máte len jeden pár očí...

Spectacles

Práca s laserom je úplne bezpečná pokiaľ používate adekvátnu ochranu zraku. V opačnom prípade dopad laserového lúča môže spôsobiť bolesť a často nenapraviteľné poškodenie sietnice alebo rohovky. Ak chcete zabezpečiť dostatočnú ochranu očí, využite naše anti-laserové okuliare.

Naše okuliare obsahujú špeciálny sklenený filter, ktorý zoslabí laserové žiarenie 100 až 100 miliónov krát na prirodzené ľudskému oku. Okrem toho, tieto filtre sú charakteristické najlepšou vizualizáciou pre potreby vašej aplikácie.

Filtre sú typologicky vhodné pre váš zrak. Pre ľudí nosiacich okuliare vyrábame filtre s odporúčaným šošovkovým zakrivením od vášho očného lekára. Filtre s takýmito vlastnosťami sú vložené do špeciálnych neštandartných rámov s bočným krytím, ktoré chráni pred rozptýleným žiarením. Špeciálne filtre anti-reflexné alebo zväčšovatelné kontrastnými obalmi sú tiež v ponuke

Goggles

Naše okuliare dodržujú medzinárodné bezpečnostné štandardy IEC-825 a DIN 58191. Ponúkame rozsiahly výber okuliarí s rôznymi stupňami zoslabenia a niekoľkými modelmi rámov. Rámy sú ľahko prispôsobiteľné každej tvári. Normálne ponúkame rámy v modrej alebo čiernej farbe. Naše ochranné okuliare sú cenovo konkurencieschopné.

Modely a technické špecifikácie ochranných laserových okuliarí

Cenník na vyžiadanie sales@skvant.sk

+421 2 6541 1344 kvant@kvant.sk
© KVANT spol. s r.o. . All rights reserved.